Nowy numer RAP 7(2021) już jest!

Już jest! Nowy 7(2021) numer „Rocznika Administracji Publicznej”, czasopisma naukowego Instytutu Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

W najnowszym numerze Rocznika opublikowane zostały wyniki realizacji naszego projektu Jean Monnet Module pt. „PROTECTION OF FUNDAMENTAL RIGHTS IN THE EUROPEAN UNION” za rok akademicki 2020/2021, w tym m.in. referaty zaprezentowane w ramach seminarium naukowego Jean Monnet Module pt. „Pytania prejudycjalne jako środek ochrony praw podstawowych”, które odbyło się 26 marca 2021 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Ponadto w bieżącym numerze ukazały się artykuły młodych naukowców (doktorantów) oraz studentów kierunku prawo w Instytucie Prawa i Ekonomii, którzy zaangażowali się w problematykę projektu Jean Monnet Module, dotyczącą ochrony praw podstawowych.

Najnowszy 7 (2021) numer Rocznika, jak również poprzednie wydania są dostępne na stronie: www.ejournals.eu/RAP/

Zapraszamy do lektury